KONST / Litografier / Färglitografi 13588592
nr 1358 8592
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Färglitografi, Strandvägen. Signerad, numrerad 239/300. Motivet: 47x57 cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:54:13
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund